Coffee Maker Easy

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 5.132
  • Dil İngilizce
  • Firma Star Girls Games
Coffee Maker Easy oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek hamarat kızlarınızın mutfaktaki marifetlerini sanal ortamda sergilemesini ve sevdiklerine tatlı sürprizler hazırlayabilmesini sağlayabil

Coffee Maker Easy oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek hamarat kızlarınızın mutfaktaki marifetlerini sanal ortamda sergilemesini ve sevdiklerine tatlı sürprizler hazırlayabilmesini sağlayabilirsiniz.

Kızlarınız mutfağa meraklı mı? Eğer meraklı ise bu eğlenceli oyun onlara çok keyif verecek. Oyun kolay kullanıma sahip olan özellikleri ile dikkat çekiyor. Kızlarınız oyunu hiç bir şekilde zorlanmadan ve sizden yardım istemek zorunda kalmadan oynayabilecekler. Ayrıca oyunun çocuklarınıza zararlı olabilecek olan hiç bir içeriği bulundurmaması tam aksine onları geliştirici özellikleri sunması ile siz ailelerin beğenisini kazanacak.

Oyunda kızlarınız lezzetli kahveler yapan bir dükkan işletecek ve gelen müşterilerine çok özel lezzetlerde nefis kahveler yapacak. Latte ve Americano kahve gibi. Bunun için gerekli olan tüm malzemeler menüde mevcuttur. Kızlarınız bu malzemeleri seçerek özel kahve makinesine koyacak ve makineyi çalıştırarak kahvelerini müşterilerine servis edecek. Üstelik bu mükemmel oyun Android cihazlar için tamamen ücretsiz.

Daha Fazla Göster
Coffee Maker Easy indir